Оплата та доставка
Ми здійснюємо доставки по Україні протягом 2-х діб з моменту оплати замовлення. Можливо і швидше, попередньо звернувшись до наших менеджерів для уточнення. Винятком можуть стати складні композиції, на виготовлення яких може знадобитися трохи більше часу. Доставка може бути здійснена на домашню адресу, робочу адресу, в готель, в ресторан і т.п., а так само без адреси – зідзвонившися по телефону з одержувачем.

Доставка композицій По обласних центрах України та Києву оплачується окремо (згідно тарифам кур'єрскої служби) і не входить у вартість композиції. Більш детальну інформацію Ви можете уточнити у менеджера.

Доставка замовлень здійснюється у зручний для Вас час. Доставка можлива протягом дня в робочий час (10:00 – 17:00). По Києву доставки день в день приймаються до 12:00 поточного дня. Для здійснення оперативної доставки замовлення, в день його розміщення, ми рекомендуємо проводити оплату максимально швидко (бажано оформляти замовлення в першій половині дня). Чим ближче до вечора (за часом одержувача) надійде оплата, тим вища ймовірність перенесення доставки на наступний день.

Доставки на ранковий час (07:00 – 9:00) приймаються до 17:00 попереднього дня. Доставки замовлень сплачених після 18:00 за київським часом, за умови ранньої доставки на наступний день, можуть бути перенесені на більш пізній час з отриманням згоди від замовника. Доставка по області можлива протягом дня і не можлива в ранковий (07:00 – 9:00) та вечірній (21:00 – 23:00) час.

Доставка здійснюється за попередньою домовленністю по телефону з Вашим одержувачем. Ми розуміємо важливість збереження сюрпризу перед Вашим одержувачем, тому ніколи не повідомляємо, що конкретно буде доставлено. Як правило, говоримо про доставку посилки.

Звертаємо Вашу увагу, що в разі відсутності одержувача за вказаною адресою і в зазначений час, після 15 хвилинного очікування, кур'єр уповноважений передати замовлення надійній третій особі (родичу, сусідові, адміністратору готелю, швейцару та ін., якщо вважатиме це можливим!) Якщо в цей час зв'язатися з Вами для уточнення інформації з доставки замовлення нам не вдасться, і передати флораріум Вашому одержувачу кимось буде неможливо – флораріум буде повернутий кур'єром в офіс до з'ясування ситуації. Повторний виїзд кур'єра на доставку замовлення платний. Якщо Замовник відмовляється від повторної доставки, вартість замовлення не повертається, так як компанією були понесені повні витрати.

Увага! При високій завантаженості доріг (8 балів і вище за даними Google.Пробки) час доставки гарантувати неможливо. Сподіваємося на Ваше розуміння!

Оформлення замовлень завчасно з доставкою у святкові дні вітається!


Оплата замовлення


На даній сторінці зібрані всі доступні в нашому магазині способи оплати. Сторінка носить інформаційний характер і призначена для того, щоб Ви могли ознайомитися з переліком можливих варіантів оплати. Безпосередньо оплатити замовлення, будь-яким з цих способів, Ви зможете після його розміщення.


Оплата карткою on-line


• Оплата карткою VISA, MC, Приват24 через сервис ПриватБанку. Платіжний сервіс приймає карти Visa і MasterCard. Приймаються картки всіх банків. Для клієнтів ПриватБанку відкрита можливість сплати через Приват24. (Ссилка для сплати буде надана після розміщення замовлення.) Важливо: валюта картки значення не має, тому що проходить конвертація в гривню за курсом платіжної системи. Якщо Ваша пластикова картка не підтримує оплату товарів в інтернеті, Вам необхідно звернутися до Вашого банку для активації даної функції. Номер і вартість замовлення передаються автоматично, Вам необхідно ввести тільки реквізити Вашої картки. Час обробки: миттєво


Оплати для України


• Поповнення картки Приват Банку в Україні Оплатити замовлення на карту, можна через касу у відділенні ПриватБанку, через термінал, банкомат або в режимі он-лайн через клієнт-банк Приват24. (Реквізити для оплати будуть надані після розміщення замовлення.) Важливо: При оплаті через клієнт-банк Приват24, якщо Ваша пластикова карта не підтримує оплату товарів в інтернеті, Вам необхідно звернутися до Вашого банку для активації даної функції. Номер і вартість замовлення передаються автоматично, Вам необхідно ввести тільки реквізити Вашої картки. Час обробки: миттєво


• Розрахунковий рахунок для юридичних осіб Оплатити замовлення можна шляхом переказу коштів з Вашого рахунку на рахунок або готівкою в будь-якому банку або ощадкасі України. (Рахунок-фактуру для сплати буде надано після розміщення замовлення.) На вимогу замовника після виконання замовлення, відправляється документація. Важливо: Для прискорення виконання замовлення відправте, будь ласка, відскановану сплачену квитанцію на e-mail або в Viber. Час обробки: 2-3 банківських дня

Хочемо звернути Вашу увагу на те, що замовлення приймаються на виконання тільки після 100% передплати. Ми безумовно довіряємо своїм клієнтам, тому достатньою підставою для виконання замовлення може вважатися документальне підтвердження факту оплати. Копію платіжного доручення Ви можете відправити нам по e-mail або в Viber, Whatsapp. Будь ласка, пам'ятайте, що при цьому гроші за Ваше замовлення ще не надійшли на наш рахунок, тому зберігайте оригінал квитанції.

Увага! У сумнівних випадках власна служба безпеки компанії має право призупинити виконання замовлення аж до встановлення достовірності наданих в платіжних документах даних.

Компанія не несе відповідальність перед клієнтом (платником), якщо платіжний сервіс, за допомогою якого клієнт оплачує замовлення, порушує умови договору або встановлює додаткові комісії. Якщо у Вас виникли питання з приводу оплати за послуги з доставки флораріумів звертайтеся до нас і ми з радістю допоможемо Вам!


Дякуємо за те, що Ви з нами!