в наявності
Ми за екологічність! Тому кожна деталь нашої екосистеми виконана з любов'ю до природи
2500
грн
Велика банка
з деревом
Розміри банки:
Висота - 42 см
Ширина - 23 см
Діаметр отвору - 15 см

*Ти можеш запропонувати свій варіант дизайну. Ми з радістю зробимо його.
Click to order
Ваше замовлення:
Total: 
Ваше ПІБ
Ваш телефон
Доставка
*вартість доставки згідно з тарифами курєрської служби
Місто та номер відділення чи адреса доставки
Промо-код
Payment method
Будь ласка, перевірте доставку дуже ретельно в присутності кур'єра. Якщо знайдені пошкодження, будь ласка, подайте заяву про збиток в присутності кур'єра.

Отриманий товар може трохи відрізнятися від того, що зображено на малюнку, це пов'язано з тим, що кожна рослина має свою індивідуальну форму і забарвлення листя.

Як доглядати?
Як доглядати за композицією?
MossGarden - це мінімум турботи та максимум задоволення. За композиціями в скляній ємності досить легко доглядати. Просто дотримуйтесь деяких найважніших правил та насолоджуйтесь прекрасною композицією з різних рослин та дерев у закритому скляному просторі. Найголовніше - це спостерігати за екосистемою. На ранніх стадіях адаптації можуть виникати різні природні процеси, такі як цвіль, висихання рослин, гниття відмертвих частин рослин, знебарвлення моху, поява шкідників або грибкових захворювань.
Цвіль може з’явитися на різних стадіях розвитку екосистеми. Якщо це трапляється на мертвих частинах рослин - це цілком нормально. Ви можете видалити ці фрагменти, щоб цвіль не поширювалася. І навпаки, якщо цвіль з’являється на живих частинах рослин, видаліть заражені фрагменти рослини якомога швидше і відкрийте кришку, щоб зайва вода випарувалася. Екосистеми піддаються виникненню грибковых захворювань, оскільки у них підвищений рівень вологості повітря і немає можливості провітрювати рослини таким чином, як у відкритому грунті.(тому важливо не перелить біосферу під час поливу)

Як поливати рослини в склі?
Рослини, вирощені в закритих скляних ємностях, наприклад, вази, банки або тераріуми, слід поливати рідше, ніж вирощені у звичайних горщиках. На початковому етапі розвитку вашої екосистеми поливайте рослини невеликою кількістю води (залежно від розміру ємності від 50 мл до 250 мл) раз на три тижні. Після періоду «дозрівання» екосистеми кількість води слід зменшувати до повного припинення поливу. Стабільна біосфера не потребує подачі води до ємності, оскільки волога циркулює у повітрі, яку рослини споживають.

Якщо на стінці банки з’являться краплі води або пари, кришку слід відкрити, щоб зайва волога могла випаруватися. На початковому етапі розвитку кришку можна постійно піднімати. Однак слід пам’ятати, що якщо кришку постійно піднімати, нашим рослинам буде потрібно більше води. Мох поглинає вологу з повітря, а не з землі. Це дуже поширена помилка, допущена в догляді за мохом. Мох слід обприскувати кожні два тижні, залежно від сонячного світла та температури в приміщенні. Якщо мох стаєсрібним, це означає, що йому потрібна вода.

Де поставити рослини?
Ваша екосистема не повинна розташовуватися поблизу джерел тепла, таких як радіатори, кухонні плити, дуже сонячні місця, зокрема підвіконня південної сторони. Краще тримати банку всередині світлого приміщення. Рослини під час цвітіння набагато чутливіші до вологи. Під час цвітіння рекомендуємо відкрити кришку або повністю її зняти. Під час поливу чи обприскування зверніть особливу увагу, щоб не змочити квіти. Всі суцвіття після цвітіння слід регулярно видаляти. MossGarden - це "жива екосистема", тому ви повинні врахувати, що вона постійно змінюється і не буде виглядати однаково з часом. Пам'ятайте, що ваша екосистема - це коло життя.

Контакти